Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel Üretim

Üretken ve etkili iş için anlayışlı ve güvenilir üretici BT hizmetleri
Focus
Yerine getirmeniz gereken siparişleriniz, yapmanız gereken sevkiyatlar ve mutlu etmeniz gereken müşterileriniz var. Neden zamanınızı ve değerli üretim kaynaklarınızı BT altyapınız için endişelenerek harcayasınız? Doğru yönetilen hizmet sağlayıcıyla, tüm günlük BT görevlerinizin karşılanmasından dolayı içiniz rahat olabilir ve böylece işi bitirmeye odaklanabilirsiniz. Tecnologia olarak, ister IOT’nizin bakımını yapmak ister ERP sisteminizin düzgün bir şekilde yamalanmasını ve güncellenmesini sağlamak olsun, bir üretim ortamında BT yönetiminin benzersiz taleplerini anlıyoruz. Mağazanızın uğultulu kalmasını sağlamanıza ve büyüyebileceğiniz bir BT altyapı planı oluşturmanıza yardımcı olalım.

Yerinde ve çağrı sırasında BT ortağınız

Rival yazılım, müşterilerimize her iki dünyanın da en iyisini sunar: hesabınızı ve hizmet çağrılarınızı yöneten, yüksek düzeyde eğitimli teknolojilerden oluşan ulusal bir ağ tarafından desteklenen yerel mühendisler, servis personeli ve vCIO’lar (sanal Baş Bilgi Görevlileri). Tesisiniz her an ABD merkezli, sertifikalı servis teknisyenleri tarafından karşılanacaktır. Yerel, özel vCIO’nuz, BT’niz için stratejik değerlendirmeler, boşluk analizi ve proje yönetimi gerçekleştirecektir. Müşterilerimizin, ister üretim alanında, ister sahada veya ofiste şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duydukları doğru ağ kapasitesine, donanım/yazılım ve siber güvenlik çözümlerine sahip olmalarını sağlarlar.

Uygun ölçekte sunulan BT hizmetleri üretimi

Sistemler bozulduğunda onları onarmak için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Yavaş veya kötü bağlantılardan dolayı ne kadar üretkenlik kaybediyorsunuz? Rival üretkenliğinizi engelleyen sorunları çözmenize yardımcı olabilir.
Yerel servis teknisyenlerimiz ihtiyaç duyulduğunda sahada olabilir, kurulum ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilir. İşinizi ilk seferinde doğru yapıyoruz ve şirketinizi tüm teknolojinizi kusursuz bir şekilde entegre eden donanım, yazılım ve ağ çözümleri ile kuruyoruz.

Üreticilere yönelik BT hizmetlerimiz

Verimliliğinizi artırırken maliyetleri azaltın

Yönetilen hizmet paketlerimiz sayesinde tüm sıkıntıları sizin yerinize halledeceğiz.
Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın