hizmetlerimiz

Proje Uygulama

Logo Proje Yönetimi’nin bir parçası olan Proje Uygulama sayesinde, işletmenizi bir üst seviyeye taşıyacak projeleri kâğıt üstünde kalmaktan çıkarıp başarıyla hayata geçirin.

Logo Proje Uygulama

Dijital dönüşüm kapsamında süreçlerin ERP başta olmak üzere fonksiyonel çözümler ile yönetilmesi gerekiyor. Bu süreçte analiz, tasarım, implementasyon, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası refakat aşamalarının en doğru şekilde yönetilmesi önem taşıyor. Logo Proje Yönetim metodu, projelerin iyileştirme fırsatları ve müşteri beklentileri göz önünde bulundurularak disiplinli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. 

Logo Proje Yönetim metodunda süreç ürün satışı öncesi aktivitelerden başlayıp canlı kullanım desteği adımlarına kadar devam ediyor. Bu metot ile projelerde etkin analiz ve planlama yapılması, paydaşlar arasında güçlü iletişim kurulması, anahtar kullanıcı olarak ifade ettiğimiz yetkililerin projeye etkin katılımının sağlanması hedefleniyor. Bu sayede projelere değer katarak projenin başarılı sonuçlanması sağlanıyor.

Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın