hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

İşletmenizde hayata geçirmek istediğiniz projeleri Logo ile tam entegre çzöümler ile yazılım uzmanlarımız özenle ve en verimli şekilde uçtan uca planlayıp uygulamaya almaktadır.

Logo Proje Yönetimi

Proje, yönetimi, titizlik ve bilgi birikiminin harmanlanmasını gerektiriyor. Logo’nun proje yönetim hizmeti, projelerin Logo Proje Yönetim Metotu doğrultusunda titizlikle yönetilmesini sağlıyor. Rival Yazılım olarak, Logo proje yönetimi hizmeti, uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte sunuluyor. Hizmet projelendirmenin gerektirdiği ihtiyaçları karşılıyor.

 

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübelerimizi ortaya koyarak, Logo Ürünleri ve ek çözümlerimizden aldığımız destekle tüm iş süreçlerinizi detaylıca analiz ediyoruz ve en ince ayrıntısına kadar tasarlayarak proje hedefleri doğrultusunda planlamasını ve organizasyonunu yaparak hedeflerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın