Hakkımızda

Mükemmelliği sunmaya adanmış bir ekip

Rival Yazılım

Biz Kimiz?

ERP’nin Yazılım değil bir yönetim sistemi olduğunu ön planda tutarak çalışmalarına başlayan Rival Yazlım, birçok alanda verdiği danışmalık hizmetiyle engin çözümler sunmaktadır. Bu bağlamda Analiz, Eğitim, Uyarlama ve proje sonrası destek, ERP geçiş sürecinin olmazsa olmaz aşamalarında bugüne kadar hep “önce kalite ve %100 müşteri memnuniyeti” ilkesi ile yola çıkarak hizmet veren Rival Yazılım, bundan sonra da aynı ilkelerle başarılı ERP projelerine, Kurumsal teknik servis, E-devlet, yazılım ve birçok hizmeti ile yoluna devam edecektir.

Başlangıç

Rival Yazılım’ın yolculuğu 2005 yılında iki üniversite arkadaşı Fatih ÖKTEM ve Hayrettin EROL’un bir araya gelip hayallerini gerçeğe dönüştürme arzusu ile başladı.

Misyon

Rival olarak, yerel BT sağlayıcılarının kişisel hizmetlerini ulusal bir ağın gücüyle bir araya getirme misyonundayız. Bunun göründüğünden daha basit olduğuna inanıyoruz. Ofisimiz, müşterilerimizin son derece deneyimli ekip üyelerimizle, ileri düzeyde BT hizmetleri sunmaktadır.

Vizyon

 Çalıştığımız tüm kişi ve kurumların; “çözüm odaklı hizmet” denildiğinde, akıllarına sadece ve sadece “Rival Yazılım”ın gelmesini sağlamak ise en büyük vizyonumuzdur.

Temel değerlerimiz

Bizi rakiplerimizden ayıran beş temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Sahiplenme

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Birleşik

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim yaşatmak için birbirimize güveniyoruz.

Tecrübeye dayalı bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ulusal düzeyde hizmet verme hedefimizle hızla büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın