Ekibimiz

Bizi daha yakından tanıyın

Personelimiz endüstri tarafından tanınan çeşitli sertifikalara ve derecelere sahiptir.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya devam etmeyi amaçladığımız birçok yoldan biri, çalışanlarımızın eğitimine ve gelişimine sürekli yatırım yapmamızdır. Yalnızca en yüksek vasıflı profesyonelleri işe alıyoruz ve onları sürekli olarak en son teknolojiler konusunda eğitiyor ve güncel tutuyoruz, böylece işinizi kazanmanıza ve büyütmenize yardımcı olabiliriz.

Liderlik ekibiyle tanışın

Mat Zalman is the President for Tecnologia overseeing our business operations and premier services including Cyber Security, Network Operations, Global Service Desks, Professional Services and Field Engineering.

Mr. Zalman has over 15 years of experience in mid-market service delivery management for multiple MSPs and VARs.

Mr. Saliva is an accomplished IT leader with three decades of experience helping build industry leading technology-intensive companies. As CEO, John oversees Tecnologia’s strategic vision while driving growth and establishing Tecnologia as the leading partner of choice for mid-market strategic buyers of IT.

As Marketing Director, Megan Palms leads with a customer-focused and insights-driven approach to branding, communications, demand generation, customer engagement and partner marketing. Megan Palms is a passionate leader with 10 years of experience that spans marketing and communications at industry-leading organizations.

Caron Hamilton holds a bachelor’s degree from Loyola University New Orleans and an MBA from Boston College. Caron Hamilton is a passionate leader with 20 years of experience that spans marketing and communications at industry-leading organizations. 

10'dan fazla ekip üyemizden bazılarıyla tanışın

Ekibimiz Takımınızı Desteklemek İçin Burada

Onlarca yıllık BT deneyimine sahip teknisyenlerimiz, mühendislerimiz, iş danışmanlarımız, destek personellerimiz ve şirket yöneticilerimiz işinize ve ticari başarıya ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize odaklanır. Rival ile ekibimizin kişisel dokunuşu ve uzmanlığı hizmetinizde olacak. En büyük BT ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi öğrenmek amacıyla ilk danışma için bugün bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın