Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Rival Yazılım ile
Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Hızlı küreselleşme ve yapısal dönüşüm nedeniyle rekabet yoğunlaşıyor. Bu yoğun rekabet ortamında işletmelerin farklı yetenek ve özellikleri barındırması ve bunları etkin şekilde yönetmesi gerekiyor. Dijital dönüşüm kapsamında satış ve dağıtım kanallarını yöneterek kârlılığı ve verimliliği yüksek seviyede tutmak en öncelikli hedeflerden biri.

Dijital dönüşüm hızına ayak uydurmak isteyen işletmelerin toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda mevcut ve olası ihtiyaçlarını ve sektörün gerekliliklerini karşılaması önem taşıyor. Logo’nun uzman proje ekipleri, sunduğu danışmanlık ve destek hizmetiyle çözümlerin ihtiyaçlara göre uyarlanması ve kurgulanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra entegrasyon geliştirme hizmeti de veriyor.

Proje yönetimi

İşletmenizde hayata geçirmek istediğiniz projeleri Logo ile tam entegre çzöümler ile yazılım uzmanlarımız özenle ve en verimli şekilde uçtan uca planlayıp uygulamaya almaktadır.

​Proje uygulama

Logo Proje Yönetimi’nin bir parçası olan Proje Uygulama sayesinde, işletmenizi bir üst seviyeye taşıyacak projeleri kâğıt üstünde kalmaktan çıkarıp başarıyla hayata geçirin.

Sistem yönetimi

Logo Sistem Yönetimi ile altyapınızın her zaman en üst seviyede performans göstermesini sağlayın. Altyapı kontrolü, veri tabanı iyileştirmeleri, yedekleme kontrolleri gibi konularda Logo’nun deneyiminden faydalanın.

Özelleştirme ve entegrasyon

Farklı yazılımları ihtiyacınıza göre özelleştirip kullanmaya ihtiyacınız varsa Logo Özelleştirme ve Entegrasyon hizmetiyle size en uygun yazılımları sisteminize dâhil edin, sorunsuz bir dönüşümü deneyimleyin.

Proje sonrası destek hizmeti

Projelerinizi hayata geçirdikten sonra da Logo’nun uzmanlığı ve tecrübesinden faydalanmaya devam etmek için Yerinde Destek, Çağrı Merkezi, Uzak Bağlantı ve Sistem Bakımı hizmetlerimizden yararlanın.

Neden Rival Yazılımı Tercih etmelisiniz?

İşletmenizin verimliliğini ve satışlarınızı artırmaya yönelik çözümleri; uygun fiyat, kaliteli ürün ve hizmet olarak sizlere sunmak en temel misyonumuzdur. Çalıştığımız tüm kişi ve kurumların; “çözüm odaklı hizmet” denildiğinde, akıllarına sadece ve sadece “Rival Yazılım”ın gelmesini sağlamak ise en büyük vizyonumuzdur.
Bize Ulaşın

Gelin Dijitalleşme Sürecinizi Birlikte Gerçekleştirelim

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle Kazançlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Randevusu Alın